Tootegrupid: Paisuvad lindid, pastad ja punnid

Filtreeri tootja:

Schomburg

INDU-FLEX-CJ13 Õhuke vees paisuv termoplastiline lint betooni töövuukide hüdroisolatsioonitöödeks.
Lihtsasti paigaldatav Kiire ja suureulatuslik mahu suurenemine vee mõjul Tungides pragudesse ja tühimikesse omab vett väljas...
INDU-FLEX-CJ15 Termoplastne paisuv lint.
INDU-Flex-CJ15 on õhuke vees paisuv termoplastiline lint betooni töövuukide hüdroisolatsiooni  töödeks. Lihtsa...
AQUAFIN-CJ4 Bentoniitlint töövuukide hüdroisoleerimiseks vihmakaitse kattega..
Kiire ja ulatuslik paisumine. Võimalik paigaldada igasugustes ilmastikuoludes. Lint on kaetud spetsiaalse kaitsekattega, mis ...

Sika

SIKASWELL QUELLEPASTE Type E Paisuv vuugipasta.
SIKASWELL paisuv vuugipasta Typ E on ühekomponentne paisuv pasta polüuretaani baasil, mida kasutatakse betoonehitiste töövuukide...

BeSealed

Tõmbitoru tihend UFO BeSealed TÕMBITORU TIHEND UFO on valmistatud hüdrofoobsest vees paisuvast sünteetilisest kummist. Tihend toimib tõmbitoru välise veetiheda tihendina..
Mõeldud ja kohandatud tõmbitoru välisperimeetri tihendamiseks läbitungiva ja survelise vee vastu. Tõmbitoru sisemise...
Tõmbiava tihenduspunn BeSealed TIHENDUSPUNNID on mõeldud raketise tõmbiavade veekindlaks sulgemiseks survelise vee keskkonnas. .
BeSealed patenteeritud TIHENDUSPUNN koosneb löögi- ja survekindlast korgist ning pehmest vees paisuvast tihendiosast. BeSealed TIHENDUSPU...
Paigaldusliim vees paisuvatele lintidele BeSealed paigaldusliim vees paisuvate tihenduslintide kiireks ja tugevaks fikseerimiseks betoonist aluspinnale..
Kiire kelme moodustumine ja kuivamine võimaldavad betoonivaluga jätkata juba mõne tunni pärast peale liimimist. BeSealed p...
Bentobar+ (20 X 25 mm) Vees paisuv vuugilint naatriumbentoniidist ja butüülkummist betooni töövuukide tihendamiseks ning kasutamiseks koos betoniitmattidega. Tihenduslindi fikseerimiseks saab kasutada BeSealed paigaldusliimi, mehaanilist kinnitamist terasnaeltega või kinnitamis.
Metallist paigaldusvõrk Väljatöötatud vee toimel paisuvate tihenduslintide kinnitamiseks betoonkonstruktsioonide töövuukidesse. Eelistatud kinnitusviis Bentobar+ sarja tihenduslintidele. Tagab tihenduslintide hea paigal püsivuse, eriti vertikaalsetel pindadel. .
Paisuv pasta BeSealed® veetoimel paisuv pasta on kvaliteetne, ühekomponentne polüuretaan liim, mis paisub veega kokkupuutel. Kokkupuutel veega pasta võib laiendada kuni 450% oma esialgsest mahust..
Peri Maximo tihenduspunn PERI tihenduspunnid on mõeldud raketise tõmbiavade veekindlaks sulgemiseks survelise vee keskkonnas MAXIMO raketise süsteemi kasutamise korral. Tihenduspunnid on lihtsalt ühe liigutusega paigaldatavad (paigaldusaeg 1 sek.). .
Polybar + Vees paisuv vuugilint spetsiaalsest sünteetilisest kummisegust betooni töövuukide veekindlaks sulgemiseks. Vuugilint säilitab oma omadused ja kuju ka peale korduvaid kuiv-märg tsükleid..
Polybar+ RP (20x5mm) Vees paisuv vihmakattega vuugilint spetsiaalsest sünteetilisest kummisegust betooni töövuukide veekindlaks sulgemiseks..
Tõmbivarda tihend sulguriga BeSealed Tõmbivarda tihend sulguriga on valmistatud hüdrofoobsest vees paisuvast sünteetilisest kummist. Tihend toimib raketiste süsteemides kasutatavate mitte eemaldatavate tömbi varraste välise tihendina..
BENTOBAR+ SW (20x25) BENTOBAR+ SW on spetsiaalselt mõeldud kasutamiseks kõrge soolasisaldusega vee korral, reovee ja läga keskkonnas. .