Ehitusvaldkonnad: Katused

Filtreeri tootja:

TPO katusekattematerjalid

Köster

KÖSTER FR Aurutõke Standardile DIN 18234 vastav isekleepuv kiudarmatuuriga alumiiniumaurutõke..
KÖSTER Kontaktliim Ühekomponentne kontaktliim ilma fliiskatteta KÖSTERi ECB- ja TPO-membraanide detailide ja ühenduste mitte-TPO aluspindadele paigaldamiseks.
KÖSTER TPO 1.5 Klaaskiudvõrgust tugikihiga polüolefiinipõhine katusekatte- ja hüdroisolatsiooni rullmaterjal..
KÖSTER TPO 1.8 Klaaskiudvõrgust tugikihiga polüolefiinipõhine katusekatte- ja hüdroisolatsiooni rullmaterjal..
KÖSTER TPO 2.0 F (FR) Klaaskiudvõrguga sarrustatud ja alusküljel fliiskattega kaetud polüolefiinipõhine katusekatte- ja hüdroisolatsiooni rullmaterjal, millel on parandatud tulepüsivuse omadused..
KÖSTER TPO 2.0 F 2S Klaaskiudvõrguga sarrustatud ja ühelt küljelt fliiskattega polüolefiinipõhine katusekatte ja hüdroisolatsiooni membraan täispinnaliseks liimimiseks. Membraanil on kahes küljes riba keevisliite loomiseks..
KÖSTER TPO 2.0 F Klaaskiudvõrguga sarrustatud ja alusküljel fliiskattega kaetud polüolefiinipõhine katusekatte- ja hüdroisolatsiooni rullmaterjal..
KÖSTER TPO 2.0 U Ilma klaaskiudsarruse ja fliiskatteta polüolefiinipõhine katusekatte- ja hüdroisolatsiooni rullmaterjal..
KÖSTER TPO 2.0 Klaaskiudvõrgust tugikihiga polüolefiinipõhine katusekatte- ja hüdroisolatsiooni rullmaterjal.
KÖSTER TPO-KATUSEKATTEMEMBRAANIDE TARVIKUD Tootevalik erinevate sõlmede lahendusteks Köster TPO-katusekattemembraanide paigaldamisel.
KÖSTER TPO-METALLKOMPOSIITLEHT, HALL Ühepoolse TPO-kattega tsingitud metall-leht räästaservade ja muude katuseserva profiilide tegemisel. Helehall, 1,00 x 2,00 m.
KÖSTER TPO-METALLKOMPOSIITLEHT, MUST Ühepoolse TPO-kattega tsingitud metall-leht räästaservade ja muude katuseserva profiilide tegemisel. Must, 1,00 x 2,00 m.
KÖSTER TPO-METALLKOMPOSIITLEHT RULLIS, HALL Ühepoolse TPO-kattega tsingitud metall-leht räästaservade ja muude katuseserva profiilide tegemisel. Helehall, 1,00 x 30,00 m rull..
KÖSTER TPO-METALLKOMPOSIITLEHT RULLIS, MUST Ühepoolse TPO-kattega tsingitud metall-leht räästaservade ja muude katuseserva profiilide tegemisel. Must, 1,00 x 30,00 m rull..
KÖSTER PUR MEMBRAANILIIM Lahustivaba niiskuse toimel kõvenev polüuretaan KÖSTERi TPO F ja KÖSTERi ECB F membraanide riba- või täispinnaliseks liimimiseks..

Hüdroisolatsioonivõõbad

Köster

KÖSTER 21 Valge, kahekomponentne, lahustivaba, mitmekülgse kasutusalaga, pragusid sildav hüdroisolatsioonimaterjal. Surveveekindel ja talub õlisid..
KÖSTER 21 kasutatakse hüdroisolatsiooni materjalina positiivse veesurve vastu keldrites, betoonpindadel, tsisternides, lamekatus...
KÖSTER Dachflex Lahustivaba katusekattematerjal..

Abimaterjalid

Köster

KÖSTER BS 1 Bitumen paste Bituumenipõhine pahtlimass.
Lahustipõhine Talub agressiiveid aineid Ei sisalda asbestikiude ega PCB-d Ilmastikukindel Vormitav Pehmenemistäpp on u 100 °C, ...